rockerfame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rockerfame

music

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sakar mısınızdır?

4 posters
YazarMesaj
absinthe

absinthe

sakar mısınızdır? Empty
MesajKonu: sakar mısınızdır?   sakar mısınızdır? Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 11:53 pm

herkes biraz sakardır ama bazıları için sakarlık bir yaşam biçimidir Very Happy şekil-a ben Very Happy hiç unutamadığınız sakarlıklarınızı anlatın hem siz hatırlayıp utanın hem de bizler okuyup gülelim Twisted Evil Twisted Evil
cAn
Mod
cAn

sakar mısınızdır? Empty
MesajKonu: Geri: sakar mısınızdır?   sakar mısınızdır? Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 11:55 pm

ya ben öyle sakar değilimdir ama bir keresinde kahve bardaklarını elimden düşrmüştüm Very Happy pale
wHaTsErNaMe
Admin
wHaTsErNaMe

sakar mısınızdır? Empty
MesajKonu: Geri: sakar mısınızdır?   sakar mısınızdır? Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 11:58 pm

pff Embarassed oldukça sakarım maalesef Bir tarafımla dağları devirir cinsten hem de Sad hangi birini anlatayım

ama bir kez salondaki gümüşlüğün camını tuz-buz yapmıştım lol!
absinthe

absinthe

sakar mısınızdır? Empty
MesajKonu: Geri: sakar mısınızdır?   sakar mısınızdır? Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 12:01 am

arkadaşlar oalıyları en ince ayrıntısına kadar anlatın ki iyice rezil olun bizde iyice kahkahalar atalım bakın ben size en iyi top 5 imden yazacam az sonra bir tane en ince ayrıntısına kadar Very Happy
rockerfame
Admin
rockerfame

sakar mısınızdır? Empty
MesajKonu: Geri: sakar mısınızdır?   sakar mısınızdır? Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 12:04 am

pek sakar değilimdir ama bardak,tabak vs. taşıyamam yoksa kırılır!
https://rockerfame.all-up.com
absinthe

absinthe

sakar mısınızdır? Empty
MesajKonu: Geri: sakar mısınızdır?   sakar mısınızdır? Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 12:10 am

bu yaz malum çok sıcak bende 2 kankamı almışım yanıma adananın güzel mekanlarından birinde havuza giriyoruz eee tabi her mekanda olduğu gibi orda da bazı kro arkadaşlarımız vardı neyse efendim işte tabi ben arada arkadaşlara havamı atıyorum işte dikkat edin sizin ayaklarınız büyük kayar rezil olursunuz alim allah diye dalga geçiyorum tabii ben bu arada gözümede orada çalışan tatlı mı tatlı şeker mi şeker esmeri kestirmişim Very Happy neyse efendim işte biz böyle son kez güneşlenmek için dışarı çıkmışız ee bu arada şezlonglarımızıda değiştirdik bende taa öbür uca eşyalarımı almak için gitmiştim dönerken tam da o çocuk karşımdayken benim ayağım kaymasın mı Shocked ben popomun üstüne ama iki ayağım birden yerden kesildi tabi ben kıpkırmızı çocuk gördü mü bilmiyorum ama o saatten sonra orada bir dakika bile duramazdım kankalarıma anlattığımda böyle bir sahneyi nasıl kaçırırız diye kendilerini paraladılar allahım keşke o çocuk görmeseydi de arkadaşlarım görseydi onların çenesini yaşadığım rezilliğe tercih ederdim Crying or Very sad
işte bence bu da nazar Razz

sakar mısınızdır?
1 sayfadaki 1 sayfası